Firma

Geliştirme, iyileştirme, teknoloji - "Tayfun - Yenilik" çalışma ilkeleri.
"Typhoon-Innovation", yüksek teknolojili gıda ekipmanları üretir ve işletir. Dökme ürünlerin kavrulması ve işlenmesi için benzersiz teknolojilerin uygulanmasında uzun yıllara dayanan deneyim, şirketin kendi segmentinde tartışmasız lider olmasına izin verdi. Typhoon-Innovation uzmanları 100'den fazla üretim hattını devreye aldı. Ekipman, hem önde gelen gıda işletmelerinde hem de küçük işletmelerde etkin bir şekilde çalışmaktadır.
Yüksek performans, kalite, çok yönlülük, düşük güç tüketimi ve bakım kolaylığı, Typhoon-Innovation ekipmanının tüm dünyada değer gördüğü avantajlardır.
Görevimiz
Dünya standartlarında hammadde elde etmek için üretim teknolojilerinin sürekli iyileştirilmesi. Ekipmanlarımızda konveksiyon işlemine tabi tutulan kahve, kuruyemişler, tohumlar belirgin bir tat alır, faydalı özelliklerini korur ve minimum miktarda kanserojen içerir. Ve bu, Typhoon-Innovation'ın yeteneklerinin sınırından çok uzak. Tecrübemizin ve profesyonelliğimizin işletmenizin güvenilir yardımcıları olacağından eminiz!
1998
şirketin kuruluşu
2013
Uluslararası pazara giriş (ABD)
2014
100. kavurma hattı satıldı
2015
Ekipman için bir Rus patenti alınması
2018
Ekipman için bir Amerikan patenti almak

MAKİNAMIZIN AVANTAJLARI

 • Tam otomasyon

  Yükleme ve kızartmadan soğutmaya ve boşaltmaya kadar tüm işlemler kesinlikle otomatiktir ve bir mikroişlemci tarafından kontrol edilen belirli bir programa göre gerçekleşir.

 • Bireysel çözümler

  Uzmanlarımız, üretim ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ekipmanı sizin için seçecektir.

 • Gaz veya elektrik ile çalışır

  Kombine bir versiyon da dahil olmak üzere hem elektrikli ısıtıcılar hem de bir ısı eşanjörü ile donatılmıştır.

 • Benzersiz teknolojiler

  Ürünün kavrulması, bir dizi açık avantajı bir araya getiren, uzmanlarımızın geliştirdiği benzersiz bir patentli teknolojiye göre gerçekleştirilir.

 • Homojen kavurma

  Kavurma, altından belirli bir sıcaklıktaki sıcak havanın beslendiği silindirik bir tambur içinde gerçekleşir. Maksimum kavurma homojenliğine ulaşılır.

 • Danışmanlık ve eğitim

  Müşteriye, sözleşmenin imzalandığı andan, ürünün deneme serisinin serbest bırakılmasına kadar eşlik etmek. İlgilendiğiniz tüm konularda uzmanların eğitimi ve istişareler.

20
yıl sektörde
17
ülkeden fazla
180
donanımlı tesisler
Sitemiz, site yazılımını ve donanımını çalıştırmak ve isteklerinizi işlemek için çerezleri kullanır ve ayrıca IP adresi hakkında veriler alır. Bu kaynağı kullanmaya devam ederek, bu teknolojilerin kullanımını otomatik olarak kabul etmiş olursunuz. Kullanım Şartları