İranlı işadamları Stavropol Bölgesi'ne iade-i ziyarette bulundu

29 june 2017
Bir gün önce İran İslam Cumhuriyeti'nin Gilan ilinden iş temsilcilerinden oluşan bir heyet Stavropol Bölgesi'ni ziyaret etti.

Bir gün önce, İran İslam Cumhuriyeti'nin Gilan eyaletinden iş dünyası temsilcilerinden oluşan bir heyet Stavropol Bölgesi'ni ziyaret etti. İranlı ortakların çalışma ziyareti, Bölgesel Girişimciliği Destekleme Fonu temelinde ve Stavropol Bölgesi Ekonomik Kalkınma Bakanlığı himayesinde faaliyet gösteren İhracat Merkezi'nin çalışmaları sayesinde gerçekleştirildi. Toplantının ortak organizatörü "Stavropol Bölgesi Ticaret ve Sanayi Odası" Birliği idi.

İkili görüşmenin doruk noktası, NPO Typhoon-Innovation LLC ile Gilan ilinde antep fıstığı kızartmak için ekipman tedariki için bir münhasır bayi anlaşmasının ve bir sözleşmenin imzalanmasıydı.

Sitemiz, site yazılımını ve donanımını çalıştırmak ve isteklerinizi işlemek için çerezleri kullanır ve ayrıca IP adresi hakkında veriler alır. Bu kaynağı kullanmaya devam ederek, bu teknolojilerin kullanımını otomatik olarak kabul etmiş olursunuz. Kullanım Şartları