"Yılın En İyi İhracatçısı" yarışmasının sonuçları Stavropol'de toplandı

12 april 2019
12 Nisan 2019'da Bölgesel Girişimciliği Destekleme Fonu, Stavropol Bölgesi'nin en iyi ihracatçılarını ödüllendirdi.

12 Nisan 2019'da Bölgesel Girişimciliği Destekleme Fonu, Stavropol Bölgesi'nin en iyi ihracatçılarını ödüllendirdi.

Yarışma, ihracata yönelik üretimin prestijini artırarak, uluslararası işbirliğinin en iyi deneyimini tekrarlamayı amaçlıyordu.

Yarışmaya katılanlar, Stavropol Bölgesi'nde faaliyet gösteren ihracatçı işletmelerdi. Yarışma, "En iyi sanayi ürünleri ihracatçısı", "En iyi tarım ürünleri ihracatçısı", "En iyi gıda ürünleri ihracatçısı", "Bir imalat işletmesinin en iyi ihracatçısı", "Satış coğrafyasında lider" gibi adaylarla gerçekleştirildi. ", "Başarılı başlangıç". Katılımcıların başvuruları, yıllık ürün ihracatı hacmi, ihracat teslimatlarının coğrafyası, uluslararası fuar etkinliklerine katılım, TN VED kodlarının sayısı ve diğer eşit derecede önemli göstergelere göre değerlendirildi.

Yarışmanın her adaylığı kazananını buldu:

En iyi endüstriyel ürün ihracatçısı” – LLC NPO “Typhoon-Innovation”;

"Tarım ürünlerinin en iyi ihracatçısı" - LLC "Minvodsky yem değirmeni";

"En iyi gıda ürünleri ihracatçısı" - LLC "United Water Company";

"En iyi ihracatçı imalat kuruluşu" - JSC "Narzan";

Satış coğrafyası lideri – AQUA-WHITE Universal Maden Suyu Şişeleme Tesisi LLC;

"Başarılı başlangıç" - LLC "Altın Tarlalar".

Vakfın Başkan Vekili Natalia Selegenenko'ya göre, “son zamanlarda ihracat desteğine çok dikkat edildi ... Finansal destek araçlarının yanı sıra - sergiler, ticari misyonlar ve delegasyonların resepsiyonları, Vakıf ayrıca finansal olmayan enstrümanlar da kullanıyor - eğitici etkinlikler ve yarışmalar. En iyi ihracatçı, ihracatçıları desteklemenin ve rekabet güçlerini artırmanın canlı bir örneğidir.”

Sitemiz, site yazılımını ve donanımını çalıştırmak ve isteklerinizi işlemek için çerezleri kullanır ve ayrıca IP adresi hakkında veriler alır. Bu kaynağı kullanmaya devam ederek, bu teknolojilerin kullanımını otomatik olarak kabul etmiş olursunuz. Kullanım Şartları